© Asociatia ASPIS | All Rights Reserved | Contact  |

Mai multe detalii in curand -

Experiente cu ASPIS

Partenerii Asociatiei ASPIS

Asociatia Distroficilor Musculari, A.D.M.R. Filiala Arad

International Protestant Church, Bruxelles, Belgia

Centrul CRISDU Areopagus, Timisoara

Scoala Generala Nr.8 «Ilarion Felea», Arad

Follow us on:

Asociaţia ASPIS

“Whatever you can do, or dream you can, begin it.
Boldness has genius and power and magic in it.”

Goethe

Portofoliu

Asistare la domiciliu

Asistarea la domiciliu: La Mine Acasa! sprijina persoanele cu nevoi speciale sa se descurce singure in viata de zi cu zi” (2016)